پرتال آموزشیار ای سنج

در آموزشیار پرتالی با نام و تصویر موسسه شما ساخته می شود که امکان ارزیابی گروهی را فراهم می آورد. در فضای پرتال شما می توانید از جامعه هدف خود با هر تعداد کاربر، تست های روانشناسی را به صورت آنلاین بگیرید و از طریق پنل مدیریت به تمامی تحلیل ها دسترسی داشته باشید. هم چنین امکان خروجی گرفتن به صورت پی دی اف وجود دارد و علاوه بر آن همه تفسیر ها در پرتال شما ذخیره می شود..

با استفاده از پرتال آموزشیار می توانید در زمانی کوتاه بدون نیاز به حضور اجباری دانش آموزان با کمترین هزینه و بالاترین دقت، مدرسه یا مرکز آموزشی خود را ارزیابی کنید. در پرتال آموزش یار با سیستم پیشرفته و تفسیرهای دقیق و تخصصی ای سنج، آموزش های خود را سنجیده نمایید.

ویژگی های پنل

رابط کاربری دوستانه
امنیت و محرمانگی بالا
امکان شخصی سازی
ذخیره دائمی
امکان خروجی PDF (بزودی)
پشتیبانی فنی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه

سوالات متداول

چرا باید از پنل آموزشیار استفاده کنم؟

یکی از دغدغه های اصلی مدیران و مشاوران مدارس و آموزشگاه ها، ارزیابی دقیق دانش آموزان و دانشجویان می باشد. پنل آموزشیار با در اختیار قرار دادن تست های روانشناسی معتبر با سیستم نمره گذاری حرفه ای به شما کمک می کند تا دقت و سرعت غربال گری دانش آموزان و دانشجویان خود را افزایش دهید.

در پنل آموزشیار چه امکاناتی به من داده می شود؟

در پنل آموزشیار علاوه بر دسترسی به تست های آنلاین با تفسیر جامع، می توانید این آزمون ها را به طور اختصاصی برای مدرسه یا مرکز آموزشی خود مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های استفاده از پنل آموزشیار صرفه جویی در زمان و هزینه جهت سنجش و ارزیابی دانش آموزان و دانشجویان است. در این پنل شما می توانید علاوه بر امکان خروجی PDF نتایج اطلاعات را در پنل اختصاصی مدرسه یا مرکز آموزشی خود ذخیره نمایید.

چگونه از پنل آموزشیار استفاده کنم؟

برای استفاده از پنل کافی است در بخش پرتال آموزشیار یک حساب کاربری بسازید. سپس می توانید با وارد شدن به پنل، تست های خود را مدیریت نمایید.

سنجیده ارزیابی کنید ...

در مسیر ارزیابی تخصصی روانشناسی همراه شما هستیم

ثبت نام می کنم