پرتال سازمانیار ای سنج

سازمانیار کمک می کند تا با نام و تصویر برند خودتان ارزیابی گروهی پرسنل را انجام دهید. در فضای پرتال شما می توانید از جامعه هدف خود با هر تعداد کاربر، تست های روانشناسی را به صورت آنلاین بگیرید و از طریق پنل مدیریت به تمامی تحلیل ها دسترسی داشته باشید. هم چنین امکان خروجی گرفتن به صورت پی دی اف وجود دارد و علاوه بر آن همه تفسیر ها در پرتال شما ذخیره می شود.

با استفاده از پرتال سازمان یار می توانید در زمانی کوتاه بدون نیاز به حضور اجباری پرسنل با کمترین هزینه و بالاترین دقت، سازمان خود را ارزیابی کنید. در سازمان یار و به کمک سیستم پیشرفته و تخصصی ای سنج، انتخاب و تصمیم های خود را سنجیده کنید.

ویژگی های پنل

رابط کاربری دوستانه
امنیت و محرمانگی بالا
امکان شخصی سازی
ذخیره دائمی
امکان خروجی PDF (بزودی)
پشتیبانی فنی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه

سوالات متداول

چرا باید از پنل سازمانیار استفاده کنم؟

یکی از دغدغه های اصلی مدیران منابع انسانی غربال گری و سنجش دقیق پرسنل می باشد. پنل سازمان یار به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی منابع انسانی خود را ارزیابی نمایید. این پنل امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن می توانید به طور اختصاصی و در فضای کاملا بهینه پرسنل خود را مورد آزمون قرار دهید.

در پنل سازمانیار چه امکاناتی به من داده می شود؟

در پنل سازمان یار علاوه بر دسترسی به تست های آنلاین با تفسیر جامع، می توانید این آزمون ها را به طور اختصاصی برای شرکت خود مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های استفاده از پنل سازمان یار صرفه جویی در زمان و هزینه جهت سنجش و ارزیابی است. در این پنل شما می توانید علاوه بر امکان خروجی PDF نتایج اطلاعات را در پنل اختصاصی شرکت خود ذخیره نمایید.

چگونه از پنل سازمانیار استفاده کنم؟

برای استفاده از پنل کافی است در بخش پرتال سازمانیار یک حساب کاربری بسازید. سپس می توانید با وارد شدن به پنل، تست های خود را مدیریت نمایید.

سنجیده ارزیابی کنید ...

در مسیر ارزیابی تخصصی روانشناسی همراه شما هستیم

ثبت نام می کنم