پرتال مشاوریار ای سنج

مشاوریار کمک می کند تا پنلی با نام و تصویر کلینیک تان بسازید. در فضای پرتال، شما می توانید از جامعه هدف خود با هر تعداد کاربر، تست های روانشناسی را به صورت آنلاین بگیرید و به تمامی تحلیل ها بلافاصله پس از اتمام آزمون دسترسی داشته باشید. هم چنین امکان خروجی گرفتن به صورت پی دی اف وجود دارد و علاوه بر آن همه تفسیر ها در پرتال شما ذخیره می شود.

با استفاده از پرتال مشاوریار می توانید در زمانی کوتاه بدون نیاز به حضور اجباری مراجعین با کمترین هزینه و بالاترین دقت (حذف اثر آزمون گیر و خطای انسانی در محاسبات)، ارزیابی های روانشناختی را انجام دهید و بر اساس تفسیرهای دقیق و تخصصی ای سنج، فرایند مشاوره و درمان خود را تسهیل نمایید.

ویژگی های پنل

رابط کاربری دوستانه
امنیت و محرمانگی بالا
امکان شخصی سازی
ذخیره دائمی
امکان خروجی PDF (بزودی)
پشتیبانی فنی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه

سوالات متداول

چرا باید از پنل مشاوریار استفاده کنم؟

یکی از دغدغه های اصلی مشاوران و درمانگران در حوزه روانشناسی ارزیابی دقیق مراجعین می باشد. پنل مشاوریار با در اختیار قرار دادن تست های روانشناسی معتبر با سیستم نمره گذاری حرفه ای به شما کمک می کند تا دقت و سرعت غربال گری مراجعین خود را افزایش دهید.

در پنل مشاوریار چه امکاناتی به من داده می شود؟

در پنل مشاوریار علاوه بر دسترسی به تست های آنلاین با تفسیر جامع، می توانید این آزمون ها را به طور اختصاصی برای مرکز مشاوره خود، مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های استفاده از پنل مشاوریار صرفه جویی در زمان و هزینه جهت سنجش و ارزیابی مراجعین است. در این پنل شما می توانید علاوه بر امکان خروجی PDF نتایج اطلاعات را در پنل اختصاصی مرکز مشاوره خود ذخیره نمایید.

چگونه از پنل مشاوریار استفاده کنم؟

برای استفاده از پنل کافی است در بخش پرتال مشاوریار یک حساب کاربری بسازید. سپس می توانید با وارد شدن به پنل، تست های خود را مدیریت نمایید.

سنجیده ارزیابی کنید ...

در مسیر ارزیابی تخصصی روانشناسی همراه شما هستیم

ثبت نام می کنم